Geberit Logo
Funkce Geberit

Funkce Geberit

Geberit DuoFresh Boy
Geberit DuoFresh Boy
Geberit DuoFresh Boy

Odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Nepříjemný zápach na toaletě je již minulostí. Řešení, které patří již dávno ke standardní výbavě všech kuchyní, lze nyní použít také v koupelně. Nová jednotka odsávání Geberit DuoFresh dokáže nepříjemný zápach spolehlivě odstranit. Znečištěný vzduch odsaje přímo z WC mísy, nechá ho projít keramickým voštinovým filtrem a pak ho vrátí zpět do místnosti. Jedná se o velmi efektivní způsob, protože zápach vůbec nedostane šanci rozptýlit se do prostoru. Už nemusíte otvírat okno ani používat osvěžovače vzduchu. Díky senzoru přiblížení se odsávání zapne automaticky, a proto se skvěle hodí také na WC pro hosty. Dalším benefitem, který přispěje k vašemu pohodlí, je orientační LED podsvícení a dávkovač WC tyčinek DuoFresh. Jednotku odsávání Geberit DuoFresh lze kombinovat s ovládacími tlačítky Geberit Sigma01 až Sigma50.

DuoFresh Stick
DuoFresh Stick
DuoFresh Stick

Dávkovač tyčinek Geberit DuoFresh

Odsuňte tlačítko splachování na stranu, vložte tyčinku Geberit DuoFresh, zasuňte tlačítko zpět.

Geberit One with Sigma50 and Orientation light
Geberit One with Sigma50 and Orientation light
Geberit One with Sigma50 and Orientation light

Geberit DuoFresh s integrovaným orientačním světlem

Orientační světlo umístěné za tlačítkem splachování vás svou tlumenou září v noci bezpečně dovede k toaletě. Světlo je spouštěno čidlem přiblížení, které automaticky zapíná a vypíná také funkci odsávání zápachu. Parametry je možné individuálně nastavit pomocí aplikace.

Geberit Acanto and Sigma50
Geberit Acanto and Sigma50
Geberit Acanto and Sigma50

Nenápadné, a přece spolehlivé

Výrobky Geberit poskytují perfektní funkčnost, výjimečný komfort a dlouhou životnost díky technologii skryté za stěnou. Jediné, co zůstane po instalaci vidět, je ovládání této technologie: tlačítko splachování. Vybírejte ho s rozvahou, protože se na mnoho let stane součástí vaší koupelny. Dejte si záležet na tom, abyste vybrali z naší široké nabídky skutečně to, které nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a vaší koupelně.

Jednoduchý obdélníkový tvar ovládacího tlačítka nás ani po letech nepřestává inspirovat. Dopřejte si i vy tvůrčí rozlet a upravte si naše tlačítko podle vlastní fantazie.

Sigma21
Sigma21
Sigma21

Oblé křivky uvolňují mysl

Kruh nelze zdokonalit, ale je možné ho nově a nevšedně uchopit. Splachovací tlačítka Geberit používají klasický kruhový tvar v souladu se současnými trendy. Bez kontrastních kroužků nebo s nimi. S jemně opracovanými hranami. Umístěné harmonicky vedle sebe nebo s překrytím. Výsledek je ale pokaždé příjemně vyvážený.

AquaClean Mera and Sigma80
AquaClean Mera and Sigma80
AquaClean Mera and Sigma80

Elektronická hygiena

Podle nedávných průzkumů je stále méně lidí spokojeno s manuálním splachováním toalet a přibývá těch, kteří vyhledávají sanitární technologie s bezdotykovým ovládáním. Geberit vychází tomuto požadavku vstříc a nabízí elektronické ovládání splachování WC pomocí infračervených čidel. K toaletě musí být přivedena elektřina, ale to už se dnes stejně stává běžným standardem.

Sigma50 Individual
Sigma50 Individual
Sigma50 Individual

Vaše koupelna, váš design

Zvolte si materiály a design zcela podle svého vkusu a navrhněte si koupelnu, která se nebude podobat žádné jiné. Tlačítka Geberit Sigma50 a Sigma21 lze vybavit vlastní vrchní deskou, která bude dokonale sladěna s interiérem koupelny nebo mu bude naopak dominovat neobvyklým motivem nebo materiálem. Jediným limitem je pouze vaše představivost.

Mnohem pohodlnější

Oddálené ovládání splachování je vhodné pro každou stavební situaci. Využijete ho například tehdy, když budete z nějakého důvodu potřebovat ovládat splachování WC z jiného místa, než je běžné, když bude design koupelny vyžadovat malé a nenápadné tlačítko splachování, nebo když použijete podomítkovou nádržku Geberit Omega s nízkou stavební výškou a víko toalety by se o standardně umístěné tlačítko opíralo. Pro takové případy nabízí Geberit různé modely oddáleného splachování s pneumatickým přenosem síly, které lze umístit až do vzdálenosti 1,7 metru od splachovací nádržky.

Jaký bude váš další krok?

Nápady pro vaši koupelnu

Objevte nápady a funkce do moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a co je pro vás důležité. Stačí jen pár kroků a sestavte si vysněnou koupelnu.

Inspirujte se

Prodejní místa Geberit

Najděte nejbližšího prodejce ve vašem okolí!

Najděte nejbližšího prodejce ve vašem okolí